اخبار فوتبال جهان

خبرهای فوتبال جهان،نتایج زنده

قلعه نوعی : مسلمان واقعی یعنی برانکو!

امیر قلعه نوعی امروز در مصاحبه ای با رادیو تهران در مورد اوضاع تیمش و برنامه تمرینی کیروش صحبت کرد

سایت فوتبال روز :

امیر قلعه‌نویی درباره شرایط ذوب‌آهن گفت: در چهار هفته قبل 10 امتیاز گرفتیم که دو امتیاز از دست رفته هم باید به حساب اشتباهات داوری بگذاریم. به اذعان کارشناسان داوری، ذوب‌آهن از لحاظ اشتباهات داوری، مظلوم‌ترین تیم ادوار فوتبال ایران بوده است. در دیدار مقابل مشکی‌پوشان، داور یک پنالتی و گل صد در صد ما را نگرفت. یکی از مشکلات ما این است که از ابتدای فصل، بازیکنانی داشتیم که وقتی می‌خواستم به ذوب‌آهن بیایم، روی آنها حساب کردم.

وی با گلایه از جدایی چند بازیکن تیمش در اواسط فصل و پیوستن به تراکتورسازی به خاطر سربازی گفت: به قول کاظم اولیایی، مربیگری تنها شغلی است که آبروی آدم جلوی پای افراد دیگری است. آن بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند. همچنین برخی بازیکنانی که روی آنها حساب می‌کردیم، در زمین کارآیی مورد انتظار را نداشتند. شرایط بهتری پیدا کردیم و بازیکنان روان‌تر و با عِرق بیشتری بازی می‌کنند. تیم هنوز به ذوب‌آهن مد نظر من نرسیده و امیدوارم در هفته‌های بعد، بازی به بازی بهتر شویم و با برطرف کردن نقاط ضعف، باید تیم را تقویت کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد دیدار این هفته تیمش مقابل سپاهان تصریح کرد: اصفهان همیشه سرآمد بوده است. وقتی ما در بازی رفت شکست خوردیم، جو خیلی خوبی در ورزشگاه بود. زمانی که در سپاهان هم حضور داشتم، دربی‌های اصفهان همیشه زیبا بوده و فضای خوبی در ورزشگاه وجود داشته است. امیدوارم این مسابقه هم بازی خوبی از آب دربیاید و بتوانیم سپاهان که تیم بسیار خوبی است و مربی بسیار خوبی دارد، شکست دهیم.

قلعه‌نویی در پاسخ به این پرسش که مشکل بودجه ذوب‌آهن برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا حل شده است یا خیر، خاطرنشان کرد: انسان به امید زنده است. ذوب‌آهن واقعاً یک باشگاه ساختارمدار و اخلاق‌مدار است. در دو سال گذشته، بودجه این باشگاه 28 میلیارد تومان بوده و ذوب‌آهن با سیستم باشگاه‌داری و داشتن رشته‌های مختلف، واقعاً «باشگاه» است، اما اداره کردن این باشگاه با 12 میلیارد تومان سخت است. از لطفی مدیرعامل محترم شستا، صادقی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره کارخانه ذوب‌آهن می‌خواهم چون باشگاه ذوب‌آهن آسیایی شده، در این بودجه تجدید نظر شود. لطفی قول‌هایی داده و من هم قول می‌دهم ذوب‌آهن امسال یکی از ذوب‌آهن‌های خوب در آسیا باشد و برای دفاع از نام ایران و ذوب‌آهن در آسیا به این رقابت‌ها می‌رویم.

وی در مورد فحاشی‌های ورزشگاه‌های ایران، با بیان اینکه باید به گذشته خود مراجعه کنیم، اظهار داشت: باید ببینیم در این چند سال چه چیزی به جامعه دادیم و انتظار داریم چه چیزی از جوانان دریافت کنیم. احترام به حریف واجب است و در تمام دنیا می‌خواهند از فوتبال لذت ببرند. پس از رفتن فرگوسن، منچستر یونایتد به شرایط ایده‌آلی نرسید، اما آیا دیدید ورزشگاه اولدترافورد خالی باشد؟ این به جامعه پویا برمی‌گردد، جامعه‌ای که برای خودش برنامه دارد. آسیب‌هایی که جوانان ما را تهدید می‌کند، خیلی زیاد است. من همیشه درهای تمرین را باز گذاشتم تا جوانان بیایند و جای آسیب‌پذیری نروند.

سرمربی ذوب‌آهن که با رادیو تهران صحبت می‌کرد، گفت: سردر باشگاه‌های ما نام «فرهنگی – ورزشی» حک شده است. باشگاه‌ها و جامعه چه کار فرهنگی کرده‌اند؟ جامعه چه کاری برای جوانان کرده است. جوانان ما مشکلات زیادی چون مشکلات اقتصادی زیادی دارند. ورزشگاه تنها جایی است که جوانان ما می‌توانند بیایند حرف‌های خود را بزنند و حرف‌هایی که نباید بزنند که در استادیوم‌ها مطرح می‌کنند. در احادیث آمده زمانی که فقر از در وارد می‌شود، ایمان از پنجره خارج می‌شود. ملت ما ملت بزرگی است و کشور ثروتمندی داریم. ما باید به فکر جوانان خود باشیم. چرا مسعود شجاعی نباید در تیم ملی باشد؟ چرا بانوان ما نباید به ورزشگاه بیایند؟ می‌خواهم بدانم «ایران» نام خانم است یا آقا؟! چرا بانوان سوری می‌توانند به ورزشگاه بیایند اما خانم‌های ایرانی را از ورود به ورزشگاه منع می‌کنیم؟

قلعه‌نویی ادامه داد: باید فرهنگی ایجاد شود و شرایطی ایجاد کنیم تا بانوان بتوانند به ورزشگاه بیایند. آنها به گردن ما حق دارند. در جنگ تحمیلی بانوان ما مجروح و شهید دادند. جامعه به آنها متعلق است اما باید فرهنگ حضور آنها در ورزشگاه ایجاد شود.

وی در مورد صحبت‌های محمد دادکان که گفت وقتی زد و بند در مدیران ما وجود دارد، کار به سکوها هم می‌کشد، گفت: دادکان فرد مومن و مسلمانی است. جایی که نبودم نمی‌توانم صحبت کنم. دادکان دلش برای فوتبال و ورزش می‌سوزد و مسئولیت‌های مختلفی داشته است. ایراد ما این است که کار مشارکتی بلد نیستیم. در انتخابات ادوار مختلف، بعضی اوقات به یک اصولگرا رأی می‌دهیم و چند سال بعد به اصلاح‌طلب. ما باید ایران را دوست داشته باشیم. در انتخابات ریاست جمهوری مختلف، چرا کیفیت دوره دوم پایین‌تر است؟ چون می‌گویند من چهار سال دیگر می‌روم. وقتی یک مدیر می‌رود، گروه قبلی از مجموعه خارج می‌شود و همه اعضا تغییر می‌کنند. من به کفاشیان توصیه کردم همه روسای فدراسیون ادوار مختلف را جمع کن و با آنها جلسه بگذار. در هر کشوری در هر تغییر مدیریتی 100 نفر تغییر می‌کنند، اما در کشور ما 17 هزار مدیر جابجا شده است.

سرمربی ذوب‌آهن درخصوص اردوهای کارلوس کی‌روش در تیم ملی، یک روز پس از هر بازی لیگ برتر خاطرنشان کرد: کمتر از یک سال تا جام جهانی فرصت داریم و باید تعامل خوبی بین تیم ملی و باشگاه‌ها باشد. تیم ملی خوب باید از باشگاه‌ها بیاید. وقتی یک نفر به ارتفاع می‌رود،‌ انگار ماده بیهوشی به فرد تزریق می‌شود. تیم‌های شهرستانی حداقل 3 پرواز برای هر مسابقه دارند. چطور یک بازیکن در یک هفته 6 پرواز داشته باشد؟ او برای هفته دوم فرسوده می‌شود. این برنامه برای تیم‌های تهرانی بسیار ایده‌آل است.

قلعه‌نویی درمورد عملکرد بسیار خوب پرسپولیس و اینکه آیا حضور مربی کاربلدی مانند برانکو عامل این موفقیت است، خاطرنشان کرد: وقتی یک تیم داخل زمین خوب بازی می‌کند، سرمربی عمود آن خیمه است، اما تیم‌های بیرونی مانند ثبات مدیریتی و امکانات مالی بسیار تأثیرگذار است. برانکو دوست عزیز من است. وقتی سرمربی تیم ملی شدم، برای اجلاسی به برلین رفتم و سه روز کنار برانکو بودم. او در این سه روز، تمام تجارب باشگاهی و ملی خود را در اختیار من گذاشت. مسلمان واقعی یعنی این! پرسپولیس بازیکنان و مربی بسیار خوبی دارد و نباید از مدیران پیشین این باشگاه هم بگذریم. پرسپولیس از تیم‌های خوب است و همه باید آن را بپذیریم.

سرمربی ذوب آهن صحبت‌هایش را با خواندن شعر به پایان رساند:

باران که شدی مپرس ، این خانه‌ کیست
سقف حرم و مسجد و میخانه‌ یکیست
باران که شدی، پیاله‌ها را نشمار
جام و قدح و کاسه و پیمانه‌ یکیست
با سوره ی دل ، اگر خدارا خواندی
حمد و فلق و نعره‌ی مستانه یکیست
گر درک کنی خودت خدا را بینی
درکش نکنی،کعبه و بتخانه یکیست

قلعه نوعی : مسلمان واقعی یعنی برانکو!

منبع

 

قلعه نوعی : مسلمان واقعی یعنی برانکو!

 

ادامه مطلب ...

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 1
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 / 10ساعت 17:22 توسط admin |

جزئیات قرارداد طارمی با الغرافه و مبلغی که به پرسپولیس می رسد

باشگاه پرسپولیس کماکان منتظر توافق نهایی با طارمی و الغرافه برای رسمی کردن قرارداد این بازیکن است که منوط به گرفتن مبلغی است که در انتظارش هستند

سایت فوتبال روز :

باشگاه پرسپولیس در شرایطی با جدایی مهدی طارمی موافقت کرد که این بازیکن در این انتقال 600 هزار دلار نقد به این باشگاه پرداخت کند و باشگاه جدیدش نیز سهمی از پاداش فیفا در صورت حضور این بازیکن در لیست 23 نفره نهایی ایران در جام‌جهانی نبرد.

قرارداد مهدی طارمی با باشگاه الغرافه یک سال و نیمه خواهد بود که بابت نیم فصل اول 900 هزار دلار به این بازیکن تعلق خواهد گرفت و برای فصل آینده نیز یک میلیون‌وپانصد هزار دلار دستمزد او است. طارمی در نظر دارد در قرارداد خود این بند را اضافه کند که هر زمان پیشنهاد اروپایی داشته باشد با پرداخت تمام دریافتی‌هایش از باشگاه الغرافه جدا شود.

با شرایط موجود باشگاه پرسپولیس بعد از عقد قرارداد طارمی با الغرافه که گفته شده به زودی اتفاق خواهد افتاد، 500 هزار از باشگاه عربی بابت رضایت نامه و همچنین 100 هزار هم از خود طارمی بابت همین مسئله دریافت خواهد کرد. ضمن اینکه باشگاه الغرافه قرار است بپذیرد که هیچ سهمی از مبلغ 221 هزار دلاری که فیفا به باشگاه پرسپولیس بابت حضور طارمی در لیست نهایی تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه می‌دهد، نبرد.

در مجموع باشگاه پرسپولیس جدا از 600 هزار دلاری که از فروش طارمی عایدش می‌شود پاداش 221 هزار دلاری‌اش از فیفا را هم جداگانه دریافت خواهد کرد. مورد آخر در صورتی رخ می‌دهد که طارمی در لیست نهایی کی‌روش برای جام جهانی قرار بگیرد.

قرارداد طارمی با باشگاه الغرافه هنوز امضا نشده و در صورت امضای باشگاه قطری ظرف 48 ساعت باید پول رضایت نامه طارمی را به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.

جزئیات قرارداد طارمی با الغرافه و مبلغی که به پرسپولیس می رسد

منبع

 

جزئیات قرارداد طارمی با الغرافه و مبلغی که به پرسپولیس می رسد

 

ادامه مطلب ...

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 0
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 / 10ساعت 17:21 توسط admin |

استعفا جواد نکونام از تیم خونه به خونه

جواد نکونام علی رغم اینکه گفته شد در خونه به خونه می ماند امروز از سمتش استعفا کرد

سایت فوتبال روز :

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل دو روز پس از شکست مقابل مس رفسنجان از سمت خود استعفا داد.

نکونام، چند هفته‌ قبل هم از هدایت خونه به خونه استعفا داده بود اما پس از صحبت با مالک این باشگاه به کارش ادامه‌ داد.

دلیل این استعفای نکونام مشکلات مالی و حواشی بوده است که در چند وقت اخیر در مورد خونه به خونه وجود داشته است.

نکونام به همراه تمام کادر فنی خونه به خونه، بابل را به مقصد تهران ترک کردند. با این وجود تمرین ساعت ۱۱ خونه به خونه بدون حضور مربی در حال‌ برگزاری است.

استعفا جواد نکونام از تیم خونه به خونه

منبع

 

استعفا جواد نکونام از تیم خونه به خونه

 

ادامه مطلب ...

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 1
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 / 10ساعت 17:19 توسط admin |

ماجرای عکس جنجالی کریم انصاری فرد و نامزد خارجی میلیاردرش

چند روز گذشته عکسی در فضای مجازی منتشر شده است که کریم انصاری فرد رو در کانون توجهات قرار داده است

سایت فوتبال روز : عکسی از کریم انصاری فرد در فضای مجازی دست به دست می چرخد که انتشارش می تواند با توجه به هنجاری شکنی در فرهنگ ما کار کریم رو به کمیته اخلاق و حتی محرومیت از تیم ملی برساند .

قضیه از این قرار است که کریم انصاری فرد طبق شایعاتی که در رسانه ها هست مدتی است با دختر یونانی – امریکایی با نام سوفیا الکساندرا در ارتباط است و گویا در مرحله نامزدی هستند و اتفاق خاصی نیفتد باید شاهد ازدواج کریم با این خانم میلیاردر باشیم .

حالا عکسی که از کریم و ایوشن منتشر شده است که در رسانه های رسمی ایرانی قابل انتشار نیست نیز عکسی است که این دو همدیگر را می بوسند و ذات عکس ایرادی ندارد اما برای جامعه سنتی و بسته ایرانی انتشار و برملاشدنش هنجار شکنی محسوب می شود که امیدواریم مشکل خاصی برای کریم ایجاد نشود .

ماجرای عکس جنجالی کریم انصاری فرد و نامزد خارجی میلیاردرش

 

 

ماجرای عکس جنجالی کریم انصاری فرد و نامزد خارجی میلیاردرش

 

ادامه مطلب ...

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 1
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 / 10ساعت 17:17 توسط admin |

شبکه های پخش زنده بازی چلسی – آرسنال 20 دی 96

آرسنال و چلسی امشب در جام اتحادیه انگلیس به مصاف هم می روند

سایت فوتبال روز : لیست شبکه های پخش زنده بازی چلسی – آرسنال 20 دی 96 به شرح زیر است

شبکه های پخش زنده بازی چلسی - آرسنال 20 دی 96

ساعت 23:15

چهارشنبه 20 دی 96

چلسی ارسنال

پخش از :

شبکه 3

IRcama 3

Eleven sport 1

+++++++++

 

شبکه های پخش زنده بازی چلسی - آرسنال 20 دی 96

 

ادامه مطلب ...

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 0
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 / 10ساعت 17:15 توسط admin |

شبکه های پخش زنده بازی رئال مادرید - نومانسیا جام حذفی اسپانیا

نیمه شب امشب تیم های نومانسیا و رئال مادرید بازی برگشت جام حذفی اسپانیا رو برگزار می کنند

سایت فوتبال روز : شبکه های پخش زنده بازی رئال مادرید – نومانسیا جام حذفی اسپانیا به شرح زیر است

شبکه های پخش زنده بازی رئال مادرید - نومانسیا جام حذفی اسپانیا

 

بامداد 5 شنبه 21 دی 95 ساعت 00:00

نومانسیا – رئال مادرید

پخش از :

شبکه ورزش

canal+sport hd poland

++++++++++++

 

شبکه های پخش زنده بازی رئال مادرید - نومانسیا جام حذفی اسپانیا

 

ادامه مطلب ...

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 2
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 / 10ساعت 17:13 توسط admin |

قدردانی کیروش از مربیان لیگ برتری و رضایت از اولین تمرین ریکاوری تیم ملی

سرمربی تیم ملی با انتشاری پستی فیس بوکی از برگزاری اولین اردوی ریکاوری تیم ملی ابراز رضایت کرد

سایت فوتبال روز :

اولین هفته از دور آماده‌سازی بازیکنان تیم ملی برای جام جهانی 2018 که طبق برنامه کارلوس کی‌روش از ابتدای سال جدید میلادی آغاز شد، مورد رضایت سرمربی پرتغالی تیم ملی قرار گرفت.

بازیکنان در هفته اول در دو گروه در مرکز PEC حاضر شدند و تمرینات ریکاوری، بازتوانی و آمادگی ذهنی خود را پشت سر گذاشتند. کادرفنی تیم ملی که این تمرینات را زیر نظر گرفته بود، گزارش کاملی به سرمربی تیم ملی ارائه کرد که رضایت کی‌روش را به همراه داشت.

تمرینات بازیکنان در هفته اول بسیار فشرده بود و طبق برنامه هر هفته این تمرینات تنوع پیدا خواهد کرد تا بازیکنان با شروع جام جهانی به سطح آمادگی بدنی و ذهنی مناسبی برسند. با توجه به اینکه تمرینات یک روزه تیم ملی خارج از روزهای فیفاست و همزمان با تمرینات باشگاه‌ها برای مسابقات لیگ برگزار می‌شود، کادرفنی تیم ملی بابت همکاری مربیان تیم‌های لیگ برتری از آنها قدردانی کرده است.

اخبار فوتبال ایران

قدردانی کیروش از مربیان لیگ برتری و رضایت از اولین تمرین ریکاوری تیم ملی

منبع

 

قدردانی کیروش از مربیان لیگ برتری و رضایت از اولین تمرین ریکاوری تیم ملی

 

ادامه مطلب ...

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 7
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در دوشنبه 18 / 10ساعت 16:11 توسط admin |

کوتینیو : خوشحالم می توانم در کنار بازیکنان بزرگی چون مسی و اینیستا و ... بازی کنم

فیلیپ کوتینیو اولین مصاحبه اش بعد از پیوستن به بارسلونا رو انجام داد

سایت فوتبال روز :

‌به نقل از آس، فیلیپه کوتینیو، بازیکن جدید بارسلونا دیروز با پیراهن این تیم عکس گرفت و امروز (دوشنبه) مراسم معارفه‌اش به صورت رسمی برگزار می‌شود. هافبک برزیلی که گران‌ترین بازیکن تاریخ بارسلونا محسوب می‌شود دیشب در نوکمپ حضور داشت و با شبکه بارسلونا صحبت کرد. او گفت‌: خیلی خوشحالم. همیشه گفته‌ام آرزوی بازی در این تیم را دارم و خیلی خشنودم که در این جا هستم. می‌توانم بازی کنم، عناوین را به دست آوردم و هواداران را خوشحال کنم. همیشه بازی کردن یک خوشحالی است.

کوتینیو افزود: باور نکردنی است که می‌توانم با بازیکنان بزرگ بازی کنم. با کسانی که نام‌شان بارها در تاریخ ثبت شده است. فوتبالیست‌هایی مانند لیونل مسی، لوییس سوارس، آندرس اینیستا، جرارد پیکه و سرخیو بوسکتس.

هافبک برزیلی در پایان اظهار کرد: خوشحال هستم که می‌توانم در کنار آن‌ها باشم و از آن‌ها چیزهایی را یاد بگیرم و بتوانم در کنارشان به پیروزی دست پیدا کنم.

رسمی:فیلیپ کوتینیو با 160 میلیون یورو به بارسلونا پیوست

کوتینیو : خوشحالم می توانم در کنار بازیکنان بزرگی چون مسی و اینیستا و ... بازی کنم

منبع

 

کوتینیو : خوشحالم می توانم در کنار بازیکنان بزرگی چون مسی و اینیستا و ... بازی کنم

 

ادامه مطلب ...

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 1
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در دوشنبه 18 / 10ساعت 16:10 توسط admin |

زیدان: انگیزه کافی برای ۹۰ ‌دقیقه خوب بازی کردن نداریم

سرمربی رئال مادرید معتقد است که تیمش انگیزه کافی برای ۹۰ دقیقه خوب بازی کردن نداریم.

سایت فوتبال روز :

‌به نقل از آس، رئال مادرید یک‌شنبه شب در هفته‌ هجدهم لالیگا برابر سلتاویگو به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت و فاصله‌اش با بارسلونا صدرنشین به ۱۶ امتیاز رسید. زین الدین زیدان پس از بازی گفت‌: تیمی را پیش رو داشتیم که در نیمه دوم بهتر بازی کرد و بیشتر ما را تحت فشار قرار داد. ما در آن نیمه اشتباه‌های زیادی داشتیم. توپ‌ها را به راحتی از دست دادیم. با این حال باید عمیقا این بازی بررسی شود. نیمه دوم برای ما خیلی سخت بود. نمی‌خواهم در پایان هر هفته‌ درباره لالیگا صحبت کنم. در این بازی امتیاز از دست دادیم و اگر امتیاز از دست بدهیم به صدر جدول نمی‌رسیم. باید بازی به بازی پیش برویم و پیروز شویم.

سرمربی رئال مادرید در ادامه‌ افزود: عملکرد ضعیف ما در نیمه دوم باعث شد بازی مساوی شود. مانند نیمه اول بازی نکردیم. در ۴۵ ‌دقیقه نخست خوب ظاهر شدیم اما در نیمه دوم بد عمل کردیم. در لحظات مهم این اشتباه‌ها بیشتر شد. باید سعی می‌کردیم به حریف ضربه بزنیم اما برعکس آن اتفاق افتاد. باید مانع این اشتباه‌ها شویم و منطقی بازی کنیم.

زیدان در ادامه‌ گفت‌: باید مشکل را بررسی کنیم. من مسئول تیم هستم و تلاش خواهم کرد. می‌توانیم این مشکلات را رفع کنیم. دیشب (یک‌شنبه) مانند همیشه بازی نکردیم، باید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم. بهتر است بگویم انگیزه کافی برای ۹۰ ‌دقیقه خوب بازی کردن نداریم. اکنون می‌خواهیم در مورد هدفمان صحبت کنیم. باید بازی به بازی پیش برویم. نمی‌خواهیم منطق‌مان را از دست بدهیم و از این نتیجه‌ نمی‌توانیم خوشحال شویم. من نخستین مسئول چنین نتیجه‌ای هستم.

سرمربی فرانسوی در نشست خبری پیش از بازی درباره جذب بازیکن جدید اعلام کرده بود نیازی به دروازه‌بان ندارد. زیدان دوباره به این موضوع اشاره کرد و گفت‌: اکنون به هیچ بازیکنی نیازی ندارم، سپس باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد تا ۳۱ ژانویه زمان داریم. چرا دوست ندارم بازیکن جدیدی به تیم اضافه شود؟ چون از تیمی که دارم راضی هستم.

پس از بازی فلورینتینو پرس از جایگاه تماشاگران به رختکن رئال مادرید رفت. سرمربی فرانسوی در مورد گفت‌وگویش با رئیس باشگاه اظهار کرد: صحبت خاصی نشد. مانند همیشه در کنارمان بود. ما از نتیجه‌ عصبانی بودیم، به خصوص عملکردمان در نیمه نخست. پرس به رختکن آمد تا به تیم روحیه بدهد.

زیدان: انگیزه کافی برای ۹۰ ‌دقیقه خوب بازی کردن نداریم

منبع

 

زیدان: انگیزه کافی برای ۹۰ ‌دقیقه خوب بازی کردن نداریم

 

ادامه مطلب ...

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 1
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در دوشنبه 18 / 10ساعت 16:07 توسط admin |

مهدی طارمی امروز به الغرافه می پیوندد

مهاجم محروم و پرحاشیه پرسپولیس پیش از پایان محرومیتش به احتمال زیاد لژیونر خواهد شد

سایت فوتبال روز : رسانه های قطری و صفحه توئیتر و اینستاگرام باشگاه الغرافه با انتشار عکس طارمی خبر از توافق این بازیکن برای پیوستن به تیم متمول قطری داده اند و مدعی شده اند طارمی امروز برای حضور در تست پزشکی و عقد قرارداد راهی دوحه می شود .

الغرافه مشتری جدی طارمی بوده است و پیش از خرید طارمی با خرید وسلی اسنایدر هلندی قصد دارند با تیمی بزرگ اماده حضور در فصل جدید لیگ قهرمانان اسیا باشند .

باید دید واکنش هواداران پرسپولیس به این خبر چه خواهد بود . طارمی که باعث محرومیت خودش و پرسپولیس شده است و زیان جبران ناپذیری به این وارد کرده است .

اخبار پرسپولیس

 

مهدی طارمی امروز به الغرافه می پیوندد

 

 

مهدی طارمی امروز به الغرافه می پیوندد

 

ادامه مطلب ...

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 1
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در دوشنبه 18 / 10ساعت 16:04 توسط admin |

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد
× بستن تبلیغات

تبلیغات متنی

وبلاگ دهی
دانلود سریال جدید خارجی
دانلود فصل سوم دورهمی
جدول لیگ برتر فصل 96/97
نتایج لیگ قهرمانان اروپا 2017/18